Új Notebookot kapok

Persze nem olyat, ami szerintem ideális, mert nem 1 kilós, sőt, 2.3 kilótól felfelé határozza meg a gyártó a súllyát, de muszáj, mert a régi köhög, hörög és USB tároló eltávolításánál időnként kékhalálozik.

Egy Dell E6500-as lesz a drága, 4G Ram-mal, 160G HDD-vel. Több féle képernyő felbontás is szerepel, remélem amit kapok, az tudni fogja az 1900×1200-at, mert az 1280 kicsit picinek tűnik. A mostani hörgő is tud 1400-as felbontás, azzal teljesen elégedett vagyok, annyi kell. A régi, saját notebookomat is 1400-ason használom, ez a gyári beálítás rajta, tűéles minden.

Még csak most ment el a rendelés, de én már alig várom, hogy mikor fog megérkezni. Ahogy a céget ismerem, lesz ebből 1-2 hónap is, csak bírjam kivárni.

Stay tuned for the next episode!